• Ataşehir Eşya Depolama
  • Ataşehir Ev Eşyası Depolama
  • Ataşehir Depolama

EŞYA DEPOLAMA

Ataşehir Ev Eşyası Depolama; Marmara Nakliyat olarak Ataşehir içerisinde size yakın depolama hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun size uygun odalarımız ve yerlerimiz var. Depolanan eşyaların ne kadar depolarda kalacağı tamamı ile size bağlı. İstediğiniz zaman eşyalarınızı görebilir ve içerisinden eşya alabilirsiniz.


Evinizde çok yer kaplayan ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı sizin yerinize saklıyor ve koruyoruz. Aynı şekilde eşyalarınızın tamamını güvenlikli depolarımızda sözleşme dahilinde muhafaza edebilirsiniz. Eşyaların tamamı Sigortalanmaktadır.


nakliyat
nakliyat
nakliyat

Eşyaların tamamı depolamaya uygun şekilde depolanmaktadır. Toz, kir ve nemden uzak olan depolarımızda kurulama ve nem azaltma sistemleri kullanılmaktadır. 7/24 güvenliğe sahip olan depolarımızda eşyaların bütün sorumluluğu firmamıza aittir.


nakliyat
nakliyat
nakliyat

Ataşehir'de eşya depolama firması olarak; eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz gibi biz de size teslime diyoruz. Taşınma esnasında ve depolarımızdayken bütün sorumluluk firmamıza aittir. Sözleşme yapılarak alınan eşyalarınız Sigortalanmakta ve eşyaların her türlü duruma karşı korunması bize aittir.